Med Kültür’den tanıtım konseri

Med Kültür’den tanıtım konseri

Med Kültür Sanat Derneği, İstanbul’un Bağcılar İlçesi’nde 8 yıldır bağlama, şan, tiyatro, halk oyunları, erbane eğitimleri vererek, Bağcılar, Esenler, Bahçelievler, Güngören gibi yakın ilçelerdeki gençlere yönelik çeşitli kültürel ve sanatsal etkinlikler

Med Kültür Sanat Derneği, İstanbul’un Bağcılar İlçesi’nde 8 yıldır bağlama, şan, tiyatro, halk oyunları, erbane eğitimleri vererek, Bağcılar, Esenler, Bahçelievler, Güngören gibi yakın ilçelerdeki gençlere yönelik çeşitli kültürel ve sanatsal etkinlikler gerçekleştiriyor. Kültür derneği çeşitli çalışmaların yanı sıra bir okul gibi çok sayıda müzisyen de yetiştirdi. Dernek bünyesinde 12 yıldır müzisyenlik yapan Nêzîr Egît “Rêberê me/ Çiyayê Botan” isimli albüm çalışması ile dinleyicinin karşısına çıkıyor. 1 yıl süren çalışmaların ardından ortaya çıkan albümde 11 eser yer alıyor. KOM Müzik’ten çıkan albümde, Şakiro, Dengbej Kazo ve Egît’in kendisine ait farklı eserler bulunuyor. 2 aydır raflarda yerini alan albüm Bağcılar’daki Hanoğlu Düğün Salonu’nda yapılacak konserle halka tanıtılacak. Bugün yapılacak tanıtım konseri saat 19.00’da başlıyor.Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşiv

Özgür Gündem Birinci Sayfa

“Binevş”

Cümle Alem

Qırıx


Okurlarla Başbaşa


Medya Diyalog


“Özgür